Умови перевезення пасажирів

Квиток є іменним документом для переїзду автобусом, не може бути переданий іншій особі та є дійсний до дати та години виїзду, що вписані в квитку.

 

Загальні вимоги:
Пасажир зобов'язаний зберігати квиток до закінчення поїздки і пред'являти його на вимогу служби контролю. Пасажир повинен з’явитися на посадку не пізніше ніж за 30 хвилин до від’їзду автобуса. На посадці пасажир зобов'язаний пред'явити дійсні проїзні документи: закордонний паспорт з діючою візою для перетину кордону. При відмові пред'явити документи на проїзд перевізник має право в односторонньому порядку розірвати договір з пасажиром та має право відмовити в поїздці, якщо у екіпажа автобуса є підозри, що проїзні документи можуть викликати у пасажира проблеми з прикордонними службами та затримку під час проходження кордонів.

 

Перевезення багажу:
Кожен пасажир має право на безкоштовне перевезення одного місця багажу вагою до 20 кг та габаритами 20x40x80 см та ручного багажу вагою до 5 кг. Перевізник не несе відповідальності за ручний багаж, а також за втрату пасажиром грошей, документів, цінних паперів та інших цінностей, що не знаходиться в багажному відділенні автобуса. Перевізник несе відповідальність за втрачений або пошкоджений багаж у багажному відділенні автобуса тільки, якщо це сталося по вині перевізника, що доказано пасажиром, при умові заяви про втрату не пізніше трьох днів після виїзду автобуса. Заборонено перевозити багаж, що загрожує безпеці або здоров’ю інших пасажирів.

 

Під час рейсу пасажирам заборонено:
Перевозити тварин, речовини і предмети, небезпечні для життя і здоров'я людини, а також речовини і предмети, які можуть завдати шкоди майну інших пасажирів; приймати міцні алкогольні напої, курити в салоні автобуса і туалеті; cвоєю поведінкою заважати роботі екіпажу або створювати незручності іншим пасажирам; класти ноги на сидіння або загороджувати прохід в автобусі. З метою безпеки самого пасажира, а також щоб уникнути заподіянню збиткам пасажирам і транспортному засобу не рекомендується під час руху автобуса без зайвої необхідності пересуватися по салонi автобуса та стояти в проходах, лежати на сидіннях або на підлозі автобуса.

 

Перевізник не несе відповізальності за:
- правильність оформлення та наявність документів, необхідних для перетину кордонів.
- порушення пасажиром митних чи еміграційних правил. У випадку, якщо пасажир не дотримується митних та прикордонних правил і буде затриманий на кордоні і це спричинить затримку рейсу, екіпаж автобуса має право від’їхати з кордону без пасажира згідно з розкладом руху автобуса.
- при порушенні пасажиром візових режимів, перевізник залишає за собою право не здійснювати перевезення пасажира та не надавати грошову компенсацію за невикористаний квиток.
- запізнення під час руху, спричинене незалежними від нього обставинами. Час прибуття автобуса може відхилятися, від вказаного, в межах ± 2 години. Фірма залишає за собою право вносити зміни в умови або графік перевезень, які регламентуються внутрішніми правилами або погодними умовами чи форс-мажорними обставинами.

 

Повернення коштів за квиток:
- від 48 годин до рейсу - повна вартість квитка
- від 24 до 48 годин - 50% від вартості квитка
- за 24 години - 0% від вартості квитка 

 

Увага! Перевізник залишає за собою право прибуття/відправлення в залежності від часу проходження прикордонного контролю.