Пошук квитків - сторінка результату
Пункт відправлення
Пункт прибуття
Дата відправлення
Знижки:
Дітям до 80%;
Студентам 10%        
Пенсіонерам 10%
за період
Валюта

Автобус Київ - Вроцлав

На сьогодняшній день поїздки в Польщу автобусом з Києва в Вроцлав стають все більш популярними. Пов'язано це, в першу чергу, з тісними економічними відносинами між Польщею і Україною. Також грає чималу роль схожість наших культур та традицій. Тому в Польщу можна чудово провести відпустку.

 

Транспортна компанія "Евростатус" пропонує вам регулярні поїздки маршрутом Київ-Вроцлав. Час у дорозі становить приблизно 20 годин. Під час маршруту ви проїжджаєте такі чудові міста, як Житомир, Новгород-Волинський, Львів, Краків, Ополе та інші. Купити квиток на автобус Київ Вороцлав за найнижчою ці ви можете в режимі онлайн на офіційному сайті компанії, або ж можете зателефонувати за вказаним номером на сайті. Менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і забронюють квитки для вас. Оплатити квитки можна за допомогою пластикової карти, терміналу, або готівкою в автобусі.

 

Переваги поїздки з перевізником "Евростатус"

 

Евростатус - Одна з лідируючих міжнародних транспортних компаній ща пропонує автобусні перевезення Київ Вроцлав. У компанії працюють тільки професійні, досвідчені водії. Крім звичайних компанія пропонує VIP перевезення пасажирів. Також можна замовити транспортне обслуговування весіль та корпоративів. Ви будете приємно здивовані високоякісним сервісом і низькими цінами. І це далеко не весь перелік переваг даної транспортної компанії. Поїздка в будь-яку точку країни або за кордон з перевізником Евростатус буде одним задоволенням. Комфорт, безпека пасажирів, надійність, оперативність - правила, якими завжди керується "Евростатус" у своїй роботі.

Автобус Київ - Вроцлав